Na lange tijd keert Miller terug naar de iconische dystopische wereld die hij ruim dertig jaar geleden gecreëerd heeft met een splinternieuw, origineel, op zichzelf staand avontuur vol actie over het verleden van het populaire personage uit de met meerdere Oscars bekroonde wereldwijde kaskraker “Mad Max: Fury Road”. Deze nieuwe film van Warner Bros. Pictures en Village Roadshow Pictures wordt geproduceerd door Miller en zijn partner, de voor een Oscar genomineerde producent Doug Mitchell (“Mad Max: Fury Road”, “Babe”), onder de vlag van hun Australische productiebedrijf Kennedy Miller Mitchell. Na de ondergang van de wereld wordt de jonge Furiosa meegenomen uit de Green Place of Many Mothers en komt ze in handen van een grote motorbende aangevoerd door Warlord Dementus. Op hun tocht door de woestijn bereiken ze de Citadel, waar Immortan Joe de baas is. Terwijl de twee tirannen om de macht strijden, moet Furiosa vele beproevingen doorstaan en een manier vinden om terug te kunnen keren naar huis.
Elke laatste dinsdag van de maand om 20u kun je genieten van Student Tuesday! Een film voor slechts € 4,50 voor alle Brugse studenten* Meer info via StudentApp.
* Howest Brugge, VIVES Brugge, KUL Brugge, Europacollege, ZoWe Verpleegkunde, Vesalius Verpleegkunde
Lumière Cinema bv
Sint-Jakobsstraat 36
B-8000 Brugge
BTW: BE0460 634 489
info@lumiere-brugge.be
Tel: +32 50 34 34 65 (tussen 14u en 22u)
Van 24 april tot en met 4 mei wordt Cinema Lumière Brugge overgenomen door MOOOV filmfestival!
Gedurende deze periode ontdek je een schitterend aanbod aan films en een rijk scala aan activiteiten die jong en oud inspireren en verbinden. Laat je betoveren door alles wat MOOOV te bieden heeft.
Vanaf maandag 5 mei is ons reguliere programma weer van de partij.
Geen vertoningen in Lumière Brugge
Geen vertoningen in Lumière Brugge
Geen vertoningen in Lumière Brugge